Контакт слика
Адреса:
Бул. Мајка Тереза бр. 23
1000 - Скопје
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
02/ 3177 323
Факс:
02/ 3177 323
Мобилен:
078 20 34 36
http://pei.org.mk
Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.
Останати информации:

Ви благодариме што не контактиравте.